Modne wnętrze domu lub mieszkania to takie, które zaskakuje niebanalnym pomysłem. Producent mebli Stolkar to firma posiadająca w sprzedaży stylowe i nowoczesne meble kuchenne oraz łazienkowe. Przekonaj się już teraz, jak meble Stolkar mogą pomóc Ci stworzyć modną aranżację!

Modna i nowoczesna kuchnia

Systemy mebli kuchennych Stolkar zaprojektowano według najnowszych trendów w zakresie projektowania wnętrz. W ofercie producenta znajdziesz szereg rozwiązań, które z łatwością dopasujesz do swojego stylu. Możesz wybierać spośród klasycznych modeli mebli do kuchni, przez proste i nowoczesne szafki kuchenne, po minimalistyczne bryły, przypominające industrialne projekty mebli.

Bez względu na Twój budżet i możliwości, w ofercie Stolkar znajdziesz rozwiązania odpowiadające na Twoje potrzeby. Każdy system mebli kuchennych zaprojektowano wg konkretnej linii estetycznej, dzięki czemu możesz łatwo skomponować modną aranżacją. Dodatkowo, producent mebli do kuchni Stolkar umożliwia wybór oryginalnych blatów kuchennych i frontów, uchwytów, korpusów, akcesoriów, dodatków oraz funkcjonalnych systemów przechowywania.

Salon w modnym stylu

Trudno sobie wyobrazić salon bez prywatnego centrum rozrywki, czyli funkcjonalnej szafki RTV. Szafka pod telewizor to praktyczny mebel, który możesz wyposażyć w sprzęt audio, ulubione płyty z muzyką i filmami lub konsolę najnowszej generacji. Szafki pod RTV producenta Stolkar występują w różnych wariantach kolorystycznych, z możliwością wyboru wśród modeli stojących i wiszących

Tego rodzaju rozwiązanie pozwoli Ci stworzyć prostą aranżację, w której szafka RTV stanie się punktem centralnym przestrzeni wypoczynkowej. Pamiętaj, że szafka pod telewizor może pełnić inne funkcje użytkowe. To od Ciebie zależy, jak ją wykorzystasz!

Ergonomiczna łazienka i pralnia

Modne wnętrza to nie tylko kuchnia, czy salon, ale też łazienka, która odpowiednio zaprojektowana może przypominać prywatne SPA. Z meblami łazienkowymi Stolkar z łatwością stworzysz wystrój w nowoczesnym i praktycznym charakterze. Podobnie, jak w przypadku systemów mebli kuchennych, meble do łazienki Stolkar występują w konkretnych zestawach stylistycznych. Szafki łazienkowe z funkcjonalnymi systemami przechowywania na chemię możesz zamknąć frontami o różnym wykończeniu.

Dodatkowo, w ofercie Stolkar znajdziesz funkcjonalne meble do domowej pralni. Proste szafki na akcesoria do sprzątania i detergenty, a także meble do zabudowy pralki czy suszarki, w połączeniu z odpowiednimi dodatkami, zagwarantują zorganizowanie przestrzeni w modnym i praktycznym stylu!

Jeśli szukasz inspiracji, to sprawdź stronę producenta mebli Stolkar. Znajdziesz tam ciekawe pomysły na modne urządzenie wnętrz, a także sprawdzisz możliwości dopasowania produktów do Twojego wymarzonego projektu.  

Źródło: Stolkar – producent szafek RTV